ماهواره ایران شهردار مدیریت مدیریت شهرداری

ماهواره: ایران شهردار مدیریت مدیریت شهرداری شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس) + ابهام در سر نوشت مهندس کامپیوتر (

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ منشتر شدن تصویر جوانی ۳۰ ساله از شهروندان جهت مشخص شدن آینده وی درخواست کمک کرد.

عکس) + ابهام در سر نوشت مهندس کامپیوتر (

ابهام در سر نوشت مهندس کامپیوتر (+عکس)

عبارات مهم : ایران

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ منشتر شدن تصویر جوانی ۳۰ ساله از شهروندان جهت مشخص شدن آینده وی درخواست کمک کرد.

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، ۶ فروردین ماه پدر و مادری با مراجعه به کلانتری ۱۲۹ جامی به مأمورین اعلام کردند که پسر آن ها به نام «پدرام» از منزل خارج شده است و بعد از آن مراجعتی به منزل نداشته هست. پدر و مادر پدرام در بیانات خود عنوان داشتند:«پدرام مهندس کامپیوتر است و پنجشنبه ۶ فروردین ساعت ۳ بعدازظهر از منزل خارج شده است و دیگر مراجعتی نداشته هست؛ او حدودا ۱۷۰ سانتی متر قد و ۸۰ کیلو وزن دارد و آخرین بار با تی شرت سرمه ای آستین کوتاه، شلوار جین و کشف اسپرت از منزل خارج شده است است».

کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی با پیگیری و استعلام از دیگر مراکز انتظامی، بیمارستان ها، پزشکی قانونی و… تلاش در پیدا کردن اطلاعاتی از پدرام داشتند، ولی هیچگونه اطلاعاتی در خصوص آینده پدرام، تاکنون در اختیار آن ها قرار نگرفته است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ منشتر شدن تصویر فقدانی اعلام داشت: از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر فقدانی شده است و اطلاعی از آینده وی دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۵۹۴۱ در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار دهند.

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | مهندس | کامپیوتر | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs