ماهواره ایران شهردار مدیریت مدیریت شهرداری

ماهواره: ایران شهردار مدیریت مدیریت شهرداری شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات این کارشان تقاص سنگینی دارد ، به شفر گفتند کار جباری تمام شده است است

بازیکن تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه به خاطر یک انتقاد و با تصمیم سیدرضا افتخاری از این کلوب کنار گذاشته شد، گفت: کار منصوریان به عنوان یک مربی قابل قبول نبو

این کارشان تقاص سنگینی دارد ، به شفر گفتند کار جباری تمام شده است است

به شفر گفتند کار جباری تمام شده است است/ این کارشان تقاص سنگینی دارد

عبارات مهم : سئوال

بازیکن تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه به خاطر یک انتقاد و با تصمیم سیدرضا افتخاری از این کلوب کنار گذاشته شد، گفت: کار منصوریان به عنوان یک مربی قابل قبول نبود و او به فکر خودش بود.

به گزارش مهر، مجتبی جباری راجع به کنار گذاشته شدنش از استقلال به رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: مردم در جریان اتفاقات هستند و می دانند چطور از کلوب کنار گذاشته شده است ام. هیچ دلیلی هم عنوان نشده هست. صحبت زیادی هم مطرح شده است هست. اول بحث پزشکی بود که رد شد. بعد گفتند باید وینفرد شفر سرمربی استقلال نظر بدهد که ایشان اصلا خبر نداشت و متعجب شد. شفر گفت از روز اول به من اعلام شد رحمتی می تواند به تمرین برگردد ولی کار جباری تمام است و امکان ندارد جباری برگردد.

این کارشان تقاص سنگینی دارد ، به شفر گفتند کار جباری تمام شده است است

هافبک تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: در نهایت از طریق فدراسیون اقدام کردم. کلوب لایحه ای نوشته و در آن اظهار کرده بود خودم در تمرین شرکت نکرده ام! جالب اینجاست که به شعور و جایگاه مردم احترام نمی گذارند. در برنامه زنده تلویزیونی صحبت کردند و همه متوجه شدند کلوب مرا کنار گذاشته است ولی دروغ واضحی می نویسند و به کمیته انضباطی لایحه می دهند.

جباری ادامه داد: قرار شد یکسری مستندات بیاورند که مدعی شده است بودند با من تماس گرفته اند ولی خودم نرفته ام سر تمرین. وثوق احمدی مدیر کمیته تعیین اوضاع اعلام کرد بهتر است در فضای دوستانه مسئله را حل کنیم. در این مدت که کلوب وقت داشت تصمیم بر این گرفت قراردادم را یکطرفه فسخ کند و اشتباهاتشان را کامل کردند.

بازیکن تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه به خاطر یک انتقاد و با تصمیم سیدرضا افتخاری از این کلوب کنار گذاشته شد، گفت: کار منصوریان به عنوان یک مربی قابل قبول نبو

وی در پاسخ به این سئوال که آیا افرادی در کلوب بودند که می درخواست کردند شما را از استقلال دور کنند؟ خاطرنشان کرد: بله. آقای افتخاری این تصمیم را گرفت و این تصمیم را به بدترین شکل ممکن جلو برد که حواشی زیادی پیش آمد. من فقط در جلسه ای که با فرزند های تیم بود انتقادی را مطرح کردم ولی بعد از آن این تصمیم را گرفتند. موارد دردناکی است که آزاردهنده هست. شفر می گفت کلوب هر کاری می توانست بکند و حتی می توانست تو را جریمه کند ولی نمی توانست بازیکن را از تمرین کردن منع کند و از حقش جهت بودن در کنار تیم محروم کند و این کارشان تقاص سنگینی دارد.

جباری گفت: تا الان جهت این کارشان علت نیاورده اند. کلوب دولتی هست. یکسری نفرات را به عنوان مدیریت می گذارند و قرار نیست از جیبشان هزینه کنند. این هزینه ها از خزانه مملکت پرداخت می شود و برایشان اهمیتی ندارد.

وی تاکید کرد: مگویان را ابتدای فصل و روزهای آخر کنار گذاشتند و می توانستند او را به تیم های دیگر بفرستند ولی باید کلوب الان به او پول بدهد. در قبال من هم همینطور هست. قطعا اگر کلوب شخصی بود و کلوب از جیب خودش هزینه می کرد، این تصمیمات را نمی گرفت و با اعتبار و شخصیت بازیکن بازی نمی کرد. خدا را شکر مردم کاملا متوجه هستند و می دانستند چه اتفاقی افتاده هست. من هم تلاش کردم همه موارد را صادقانه بگویم. تا جایی که می شد وقت دادم تا مسئله را حل کنند. حتی با سرمربی تیم صحبت کردم و توانستم ایشان را قانع کنم در چه شرایطی هستیم.

این کارشان تقاص سنگینی دارد ، به شفر گفتند کار جباری تمام شده است است

هافبک استقلال در خصوص اینکه چه شد از استقلال کنار گذاشته شد؟ تاکید کرد: این سئوال را باید مدیرعامل و کسانی که مرا کنار گذاشتند جواب بدهد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا علیرضا منصوریان شما را می خواست؟ گفت: فشار هواداران باعث شد منصوریان مرا جذب کند ولی واکنش‌ها او در انتها به عنوان سرمربی قابل قبول نبود و پای من نایستاد و به خودش فکر کرد. از این بابت اذیت شدم. بعد از آنکه واکنش‌ها شفر را دیدم ناراحتی ام دو چندان شد. شفر از من شناختی نداشت. مسئله من شفر نبود. او می خواست با من صحبت کند و دیدار دوستانه ای هم داشتیم. ولی یکبار دیگر شفر به منزل من آمد و در کنار هم بودیم. او جهت جایگاه و شخصیت من احترام قائل بود یعنی اینکه کاری که کلوب می کند و اظهارنظری که می کنم به ضررشان می شود یا نه. جهت او مهم بود. این کار شفر برایم درس بزرگی بود.

بازیکن تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه به خاطر یک انتقاد و با تصمیم سیدرضا افتخاری از این کلوب کنار گذاشته شد، گفت: کار منصوریان به عنوان یک مربی قابل قبول نبو

جباری افزود: ناراحت شدم. من جهت کسانی بازی کردم و زحمت کشیدم و در باشگاهی بازی کردم که تمام مصدومیت هایم را مجبور شدم که جهت آن منتی نیست، ولی کسانی که راس کار بودند نه تنها به من بلکه به هواداران هم بی احترامی کردند.

وی در پاسخ به این سئوال که از چه چیزی ناراحت بودند که کنارش گذاشتند، تصریح کرد: مدیرعامل و کسانی که این تصمیم را گرفتند باید پاسخ بدهند. فکر می کنم آنها دوست داشتند در فضایی کار کنند که کسی نباشد که پرسشها کلوب را گوشزد کند. شفر به من گفت اگر جای دیگری بود گوش می کردند و تلاش می کردند درست کنند ولی باور کنید در حق جوانان ما در ورزش ظلم می شود. هیچ امکانات زیرساختی فراهم نمی کنند و به آنها آسیب می زنند. شما دیدید که حسین حسینی چه مشکلاتی را مجبور شده است هست. همه ما همینطور بوده ایم. ما این پرسشها را دیده ایم ولی کلوب کاری نکرد. خود بازیکنان تلاش کردند ایرادات را برطرف کنند.

این کارشان تقاص سنگینی دارد ، به شفر گفتند کار جباری تمام شده است است

هافبک استقلال ادامه داد: خیلی از جوانان ما هستند که استعدادشان از من و یا حسینی هم زیاد است ولی در نطفه خفه می شوند. گاهی یک برنامه هم می گذارند و تمام و بازهم این اتفاقات می افتد. مسئولان کلوب هم دوست داشتند من از آنها فاصله بگیرم تا مدیریتشان را به این شکل ادامه بدهند.

جباری تاکید کرد: یکی از مشکلاتمان این است که نمی توانیم به خوبی از هم حمایت کنیم. ما باید پشت همدیگر باشیم تا بتوانیم حقمان را بگیریم. باید ابتدا خوب فکر کنیم و پرسشها را آنالیز کنیم و ببینیم لایق چه چیزهایی هستیم و بعد از آن برایش مبارزه کنیم. خوشبختانه اتحادیه بازیکنان هم تشکیل شده است هست. داریم تلاش هایی انجام می دهیم تا کارهایی انجام دهیم ولی متاسفانه بازیکنان نمی توانند از هم حمایت کنند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا یکی از شرط هایش جهت بازگشت به استقلال حضور پژمان منتظری بوده است؟ تاکید کرد: منتظری سریعتر از من به استقلال آمد. من صحبتی با استقلال در این مورد نداشتم.

هافبک استقلال در خصوص فسخ قراردادش از سوی کلوب استقلال گفت: بله من روز گذشته نامه ای مبنی بر فسخ یکطرفه قراردادم دریافت کردم.

جباری راجع به اینکه مردم هم نمی دانند چطور از استقلال کنار گذاشته شده است هست، تصریح کرد: این یک گوشه ای از مدیریت در ورزش هست. این دارد به همه مردم و ورزشکاران ضربه می زند. ما با سوء مدیریت مواجه هستیم. اصلا پرسشها اخلاقی را در نظر نگرفتند و تا الان هم جواب نداده اند. به همین خاطر است که مردم به این شکل تصویر العمل نشان می دهند. باید مبارزه شود و جلوی این اتفاق گرفته شود.

هافبک استقلال تاکید کرد: وزیر ورزش هم که این آدم (افتخاری) را در این پست قرار داده هست، باید متوجه باشد جوانی که سالها جهت این تیم و تیم ملی بازی کرده هست، مدیرش جهت کنار گذاشتنش هیچ دلیلی نیاورده هست. در نهایت استقلال از نظر مالی متضرر می شود. از لحاظ وجهه اخلاقی هم مردم گوشه ای از پرسشها را در برنامه نود دیدند. ما در فوتبال هر روز با این پرسشها روبرو هستیم. الان باید جلویش را بگیرند وگرنه ممکن است دیر بشود.

جباری یادآور شد: اگر حمایت تماشاگران نبود در استقلال بازی نمی کردم ولی آنها و استقلال انگیزه می دادند که برگردم و یکبار دیگر بخواهم بازی در ورزشگاه آزادی با استقلال را تجربه کنم.

وی راجع به اینکه چه تصمیمی جهت آینده دارد، گفت: در نیم فصل دوم بازی نمی کنم. لطمه ای که به آمادگی من زدند وقت زیادی می برد تا دوباره آماده شوم. مسلما نمی توانم به تیمی کمک کنم. ترجیح می دهم در هیچ تیمی بازی نکنم تا ببینم وضعیتم چه می شود و کمیته انضباطی روی این حرکت کلوب استقلال چه تصمیمی می گیرد.

جباری در آخر گفت: از اینکه هواداران از من حمایت کردند متشکرم. استقلال کلوب بزرگی هست. تماشاگران و بازیکنان لایق این هستند که کلوب بهتری از لحاظ امکانات و جایگاه داشته باشند. امیدوارم پشت هم باشیم و به این مهم برسیم.

واژه های کلیدی: سئوال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs